Kredi Kartı İle Kolay Ödeme

Kredi Kartı İle Kolay Ödeme İmkanı


Ses Müzik Aletleri  olarak kredi kartı ile ödeme sistemi olan ve birçok markanın tercih ettiği weepay ödeme sistemi kullanılmaktadır. Her bankanın kartı ile alışveriş yapma imkanı ve kolay taksitlendirme imkanı ile Ses Müzik Aletleri alışverişin kolaylıklarını ayağınıza getiriyior.

 

Taksitlendirme 9 taksite'e kadar mümkündür.

Güvenlik

Güvenlik bizim için en önemli konulardan biri. Her zaman gerekli standartları sağlayarak güvenliği maksimum seviyede tutuyoruz.

 

3d Secure

weepay aynı zamanda 3D Secure kredi kartı ödemesi özelliğini de sunmaktadır. 3D Secure sizi dolandırıcılık girişimlerinden korur ve ödenen tutarların güvenliğini sağlar.

 

PCI-DSS 

PCI-DSS (Ödeme Kartı Sektör Veri Güvenliği Standardı) PCI-DSS bizim için temel konulardan biridir.. Bu nedenle yalnızca en güvenli standart olan PCI aracılığıyla onaylanmış ve en yüksek PCI Hizmet Sağlayıcı Seviye 1 sertifikasına sahibiz. Böylece müşterilerimize maksimum seviyede güvenliği garanti ediyoruz. weepay'in bir başka avantajı olan, weepay API'nın akıllı fiş çözümü sayesinde de PCI sertifikasını sizin almanız gerekmemektedir. Her türlü sorunuz için destek@weepay.co  adresinden bizimle temas kurabilirsiniz.

 

 

SSL

HTTPS tüm hizmetlerimiz için geçerli bir standarttır. Düzenli aralıklarla güvenlik sertifikalarını kontrol ediyor ve şifreleme sunuyoruz.

 

 

          

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...